Trochę słów o Internecie

Jak wszyscy wiemy, INTERNET to najnowocześniejszy sposób łączenia się z ludźmi na całym świecie. INTERNET zaczął funkcjonować w latach 60-tych XX wieku. W ten sposób pojedynczy sygnał może zostać wysłany do wielu użytkowników. Niektórzy ludzie wyrzucili staromodny sposób wysyłania maili. Przeważnie teraz używa E-MAIL do wysyłania poczty do drugich części kraju lub polecania jej do innych krajów.

E-mail został zaprojektowany przez ARPANET, podobnie jak system tablicy ogłoszeń.

W 1991 roku został przedstawiony ludziom owego, co teraz nazywamy WORLD WIDE WEB. WORLD WIDE WEB jest częścią Internetu, którą widzi i używa większość użytkowników i która sprawiła, że ​​stawał się tak popularny. To dało początek dużemu boomowi w korzystaniu z sieci. Sieć nieustannie się rozwija w niesamowity sposób. W sieci jest już miliard stron internetowych oraz tysiące więcej.

Zobacz: korepetycje matematyka

A teraz, gdy INTERNET był się moim sposobem rozwijania się, odkrywania i poznawania nowych rzeczy. Czuję, iż jestem nader szczęśliwy, że mam dostęp do Internetu w przypadku moich projektów, zadań badawczych itp., Ale pewnie nie zapominam o nauce z książek, o badaniach w bibliotekach itp., Ponieważ wiem, że internet naprawdę bardzo pomaga, ale wiem też, że powinienem sam sobie pomóc odnosić moje studia do mojej własnej nauki. Ponieważ przyniosę wszystko, uczę się do college’u, dopóki nie dorosnę oraz nie będę musiał żyć własnym budżetem. 

Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *